Select Language

Виск під час гальмування та як його позбутися

Share

Визначте свій тип шуму

 

Шум автомобільних гальм завжди був проблемою для вимогливих водіїв у всьому світі. З появою автомобілів з майже безшумним двигуном внутрішнього згоряння, а також електричних і гібридних транспортних засобів вимоги до рівнів шумів стали жорсткішими, ніж будь-коли, оскільки звичайні звуки гальмівних колодок стають чутнішими. Необхідність заміни гальмівних колодок залежить від типу звуку, який ви чуєте.

Низькочастотні вібрації або глухий шум нерідко виникають через макровібрації компонента гальмівної системи, як-от гальмівного диска. Середньочастотний скрегіт із частотою від 300 до 5000 Гц, ймовірно, означає появу мікровібрацій у поршні супорта або в іншій частині цього кута автомобіля. Але в цій статті ми детально розглянемо високочастотний шум, який професіонали називають виском.

Основні відомості про виск
під час гальмування

 

Виск — це шум гальм із частотою понад 5 кГц. Існує декілька можливих причин виникнення виску, але основною, ймовірно, є молекулярна вібрація фрикційних матеріалів під час прилягання до гальмівного диска. У сучасних гальмах використовується чавунний диск, затиснутий між двома гальмівними колодками, покритими фрикційним матеріалом. Якщо диск, колодки або супорт було встановлено за певних умов, вони можуть почати вібрувати так само, як вібрує струна скрипки, коли її торкається кінський волос на смичку. Чи небезпечні ці так звані високочастотні вібрації для повсякденного водіння автомобіля? Ні. Проте вони сильно дратують автолюбителів у всьому світі.

Ідеальний контакт між колодкою та поверхнею диска не утворюється просто після встановлення нових колодок. Правильне обкатування гальмівних колодок і дисків перед використанням — найкращий спосіб уникнути небажаних звуків під час гальмування. Ця процедура обкатування може бути розпочата на СТО, але також має бути продовжена кінцевим користувачем, тобто самим водієм. Розпочнемо з декількох корисних порад з обкатування для установника.

file
Judder- Глухий шум; Squeal- Скрип; Squeak- Виск; Ultra-sound- Ультразвук; SPL (dB)- Рівень звукового тиску (дБ); Frequency- Частота (Гц); Types of noises experienced by drivers- Типи шумів, які чують водії
 
Що потрібно робити на СТО
 

Виконуючи різні зупинки (зазвичай від 20 до 30 на швидкості від 30 до 0 миль за годину), ви починаєте процедуру притирання колодки та диска, перед тим як передати автомобіль клієнтові. Важливо, щоб упродовж перших 10 зупинок температура не перевищувала 200 °C. Між десятою та двадцятою зупинками граничні температури підвищуються до 300 °C. А після 20 зупинок установник має стежити за тим, щоб температура залишалася нижче 350 °C, щоб правильно провести обкатування всіх гальмівних частин. Це особливо важливо, якщо ви маєте гальмівні диски з новим покриттям.

Чому важливо уникати перегрівання? Якщо нові гальмівні колодки перегріваються, їхня основна структура може назавжди змінитися через матеріали, з яких вони вироблені. Поки гальма не будуть повністю обкатані, водіям слід уникати інтенсивного гальмування, оскільки це призводить до стрімкого підвищення температури. Крім того, слід уникати гальмування на високій швидкості, буксирування важких вантажів або руху в умовах пересіченої місцевості.
 

Як пояснити водієві процедуру обкатування
 

Слід рекомендувати водіям плавне та часте гальмування протягом перших 200 миль; під час кожного гальмування гальмівні колодки стикаються з дисками. Кожна зупинка збільшує площу контактної поверхні між ними. Це допомагає поліпшити ефективність гальмування в довгостроковій перспективі. Тому нагадуйте своїм клієнтам, що після встановлення колодок гальмувати треба легко й часто.

 

правильне встановлення гальмівної колодки
та супорта

 

Хворобу завжди краще попередити, ніж лікувати, тому найпростіший спосіб уникнути будь-яких проблем із гальмівним шумом, як-от глухим шумом, скреготом або виском, — це переконатися, що гальмівна колодка та супорт правильно встановлені із самого початку. Нижче наведено кілька корисних порад, які підкажуть, як правильно встановити гальма.

Дотримуючись цих порад, ви зможете уникнути небажаних вібраційних шумів і забезпечити плавне та комфортне водіння. Важлива примітка. Обов'язково проведіть випробування на дорозі перед поверненням автомобіля. Тоді ви будете впевнені, що гальмівна система повністю справна. Як було зазначено вище, завжди рекомендуйте правильні процедури обкатування, щоб забезпечити належну ефективність гальмування.

1. Зніміть і очистіть всі напрямні та штифти супорта
2. Використовуйте наждачний папір для чищення опор супорта та колодки тільки за наявності сильної іржі або сильного забруднення. Примітка. Важке ковзання супорта може призвести до виникнення конусності колодок або їхнього нерівномірного зношування на одній осі. Це викликає скрегіт або глухий шум.
3. Не забувайте, що штифти треба змащувати відповідним мастилом, щоб забезпечити вільне переміщення та запобігти заїданню штифтів у корпусі супорта. Перевірте стан пильників напрямних штифтів, щоб запобігти потраплянню води. Примітка. Якщо штифти не змащені, вони можуть заїдати. Це призводить до конусоподібного зношування та виникнення шуму.
4. Перевірте, чи вільно рухається поршень, повністю втягнувши його. Це вкрай потрібно для запобігання пошкодженню прокладки або гумового покриття.
5. Переконайтеся, що гальмівні колодки легко входять у кронштейни супорта.
6. Якщо треба, видаліть задирки на краях гальмівної колодки. Примітка. Якщо колодка не рухається вільно в кронштейнах, вона буде постійно злегка стикатися з дисками, що призводить до виникнення скреготу, конусності колодок або нерівномірного зношування.
7. В окремих випадках рекомендується злегка змастити синтетичним мастилом контактні поверхні між металевою опорною пластиною та напрямними. Уникайте використання мідного мастила. Примітка. Не допускайте потрапляння мастила на фрикційний матеріал.
8. Встановіть датчики зношування в гальмівні колодки або на них. Вкрутіть кріпильні болти в супорт і замініть болти з різьбовим герметиком новими.
9. Дотримуйтеся рекомендацій щодо правильного моменту та послідовності затягування. Після повторного монтажу гальмівного супорта натискайте на гальмівну педаль доти, доки її хід не складе одну третину від повного ходу. Перевірте, чи правильно працюють гальма, зокрема втягування колодки. Установіть колесо на місце та перевірте на вільність обертання. Якщо колесо крутиться вільно, автомобіль готовий до експлуатації.

Share