Select Language

Шановні клієнти,
Дякуємо за цікавість до нашої продукціі. У зв‘язку із пандемією COVID-19 наші сервіси тимчасово не працюють. Це може спричинити затримку реагування на Ваші запити. Дозвольте Вас запевнити, що ми намагаємося розв‘язати Ваше питання якомога швидше. Тим часом Ви можете знайти більшість відповідей на питання, що Вас цікавлять, на нашому сайті. Дякуємо за Ваше терпіння. Залишайтеся у безпеці. #залишайсявдома


ІНСТРУМЕНТИ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ МЕХАНІКІВ!

 

Garage Gurus — ваша онлайн-спільнота

Підніміть свої технічні знання на новий рівень!

За підтримки компанії DRIV ми підготували технічні онлайн-курси світового класу, відеоінструкції, технічні статті та інтерв’ю з спеціалістами. Незалежно від того, чи являєтесь ви механіком, власником СТО або постачальником комплектуючих, спільнота Garage Gurus допоможе вам знайти те, що вам потрібно для досягнення успіху. Якщо у вас є питання, у нас є відповіді.

Тут все для вас — приєднуйтесь безкоштовно.

Там, де вам це необхідно

gurus-online

Online (Онлайн-навчання)

Шукаєте інструменти, які необхідні для розширення ваших знань або розвитку вашої професійної діяльності? Зверніть увагу на онлайн-платформу технічного навчання Garage Gurus Online. Це гнучке навчальне середовище, в якому зібрані інтерактивні навчальні модулі найвищої якості. І все це доступно безкоштовно в будь-який час доби!

gurus-oncall

On-Call (Гаряча лінія)

Бажаєте отримати швидку відповідь? Зателефонуйте в службу Garage Gurus On-Call. Задайте питання і наші технічні спеціалісти скористаються своїм досвідом та наявним об’ємом інформації, щоб швидко надати вам відповідь.

gurus-onsite

Onsite (Навчальний центр)

Бажаєте покращити свої навички з нашими технічними спеціалістами у високотехнологічному навчальному центрі? Відвідайте навчальний центр Garage Gurus Onsite. В нашому спеціально оснащеному навчальному центрі ви пройдете практичне навчання, а також отримаєте знання і досвід, необхідні для вирішення повсякденних завдань.

gurus-onthego

On-The-Go (Виїздні технічні семінари)

Бажаєте поліпшити свої навички і знання разом з вашою командою? Запросіть інтерактивні демонстрації за програмою Garage Gurus On-The-Go. Ви та ваші співробітники дізнаєтесь про найновіші інструменти, компоненти, технології від наших мобільних гуру, які приїжджають на спеціально обладнаних фургонах.

 


Все, що необхідно знати

Наші онлайн-курси, відеоролики і технічна документація охоплюють самі різні теми. І вони постійно розширюються. Ми постійно розробляємо додаткові теми, щоб інформація була актуальною та відповідала найновішим тенденціям ринку, технологіям та методикам проведення робіт на СТО. Серед наших тем:

Загальні відомості про автомобілі — Двигуни — Шасі — Гальмівна система — Фільтри — Рульова система — Склоочисники — Система запалювання — Ступичні підшипники — Мотоцикли

Якщо ви не знайшли потрібної інформації, дайте нам знати, і ми допоможемо — ми створюємо нову еру для ринку автозапчастин.